Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800 (zdarma)
ONE REPUBLIC - Counting Stars
Playlist
ONE REPUBLIC
Counting Stars
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Hitrádio FM Plus

Thom Artway zvítězil v hudební soutěži Czech Fresh a chystá se do zahraničí

K oceněním Zpěvák a Objev roku letošních hudebních Cen Anděl si Thom Artway připisuje další vítězství – v prestižní soutěži Czech Fresh, díky které ho čeká natočení videoklipu v jednom z evropských studií YouTube Space, nahrávání v českém studiu Sono, účast na zahraničních showcase festivalech a spolupráce se světovou bookingovou agenturou United Talent Agency, která zastupovala kapely jako Pink Floyd, Muse a nebo třeba Mobyho.

Do soutěže Czech Fresh se přihlásilo více než sto interpetů, ve finále se s Thomem Artwayem setkali Klára & The Pop, Lake Malawi a Euphonix.  Thom Artway ve finálovém kole, které proběhlo 4. července na festivalu Rock for People, zahrál se svou kapelou ve složení Ondřej Jurásek (basová kytara), František Valena (klávesy), Martin Hrabal (bicí) čtyřicetiminutový set písniček nejen z desek Still Standing In the Unknown a The Hedgehog. O vítězství rozhodl Mark Benett, zástupce renomované United Talent Agency.

„Na zahraniční festivaly se moc těším. V zahraničí už jsem hrál a hodně, ale zatím většinou na ulici, jako busker. Mám za sebou ale také jedno turné v Rumunsku. Teď to bude trochu jiné. Vím, že mě čeká hodně práce. Koncerty zahraničních kapel jsou nadupané, nebude jednoduché zaujmout. Ale naplno se do toho položím!“ říká Thom Artway.

Foto Dan Salač