Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800 (zdarma)
LENNY - Hell.o
Playlist
LENNY
Hell.o
Právě vysílá:
Michal Misty
Hitrádio FM Plus

ZIMNÍ CITY LIVE: Mandrage přinesou na Hitrádio FM Plus Motýly i v lednu

Mandrage vydávají novou desku! Jmenuje se Po půlnoci a potvrdí výjimečnou pozici jedné z nejúspěšnějších kytarových kapel na české hudební scéně. Vydání novinky oslaví vystoupením v prestižním projektu Hitrádií City Live.

Do komorního prostředí pražského Tančícího domu dorazí Mandrage ve středu 24. ledna. Jejich koncert Hitrádia v projektu City Live ŽIVĚ přenesou statisícům posluchačů po celé republice.Těšíme se na to moc, je to pro nás něco nového. Určitě zahrajeme staré hity i novinky z nového alba, třeba náš aktuální singl Motýli. Těšte se taky na netradiční aranže, “ slíbil jeden z lídrů Mandrage Pepa Bolan. 

Oblíbený a v českém éteru naprosto mimořádný pořad Hitráií City Live další koncertem naváže na už proběhlá mimořádná vstoupení. Před Vánoci tady vystoupila v úchvatné adventní náladě Ewa Farna. Koncem dubna zahráli statisícům posluchačů živě v jednom z posledních společných vystoupení v původní sestravě kluci z kapely Chinaski. Před nimi se v City Live předvedli například Kryštof, No Name, Xindl X, Bára Poláková, Support Lesbiens nebo Michal Hrůza. No a v listopadu odehrála v Tančícím domě skvělý koncert Slza.

Jsme rádio, které hraje. A živě!


Takhle jsme si užívali předchozí City Live:

Ewa Farna - Vánoce na míru


Slza - Human - ŽIVĚ:

Chinaski - Každý ráno - ŽIVĚ:

Michal Hrůza živě:SUPPORT LESBIENS - CLICHE

KRYŠTOF – TAK POJĎ HLEDAT BŘEHNO NAME - PRVÁ

XINDL X - POPELKABÁRA POLÁKOVÁ - NAFRNĚNÁ