Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
SHEPPARD - Geronimo
Playlist
SHEPPARD
Geronimo
Právě vysílá:
Michal Křížek
Víkend na Hitrádiu FM Plus

Jakub Pour se upsal indiánům v Chicagu

Jakub Pour se upsal indiánům v Chicagu

Jakub Pour, odchovanec plzeňského hokeje, po reprezentačních zkušenostech pokračuje ve své kariéře a bude čelit další velké výzvě. Nově se totiž stává členem organizace Chicago Blackhawks, se kterou podepsal smlouvu na dva roky.

„Kubovi ohromně gratulujeme a přejeme mu to. Věříme, že má šanci prokázat, co v něm je, a že svůj potenciál zkombinuje s poctivou prací a o své místo si řekne, “ gratuluje mladému útočníkovi sportovní manažer HC Škoda Plzeň Tomáš Vlasák. „Pro nás to samozřejmě znamená komplikaci. I když Kuba pokračuje nadále v přípravě s námi, do sezóny s ním nemůžeme počítat. Proto na situaci reagujeme a velice intenzivně jednáme s možnými náhradami tak, abychom místo v útoku co nejrychleji a nejkvalitněji zaplnili.“

„Je to splněný hokejový sen! Každý hráč sní o tom, že si jednou zahraje v NHL. Vím, že jsem na tento cíl ještě nedosáhl, ale podpisem smlouvy jsem k němu udělal důležitý krok. O to víc mě těší, že jsem podepsal právě s organizací Chicago Blackhawks. Klub sleduji velmi podrobně od chvíle, kdy za Blackhawks začal hrát Dominik Kubalík. Celá organizace se mi velmi líbí. Má skvělé hráče, tradici, velké triumfy. Jsem nadšený a těším se na to," říká k podpisu smlouvy Jakub Pour.

Zdroj: hcplzen.cz