Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
MAREK ZTRACENÝ - Originál
Playlist
MAREK ZTRACENÝ
Originál
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Večerní Hitrádio FM Plus

Permanentkáři se mohou od úterý registrovat na sobotní zápas Viktorky

Permanentkáři se mohou od úterý registrovat na sobotní zápas Viktorky

Držitelé permanentek se mohou od úterý registrovat na sobotní domácí zápas Viktorky s Příbramí. Počet míst je omezený, dostane se proto pouze na ty nejrychlejší. Podmínkou ke vstupu bude negativní test na covid-19. Klub zařídí testovací místo přímo před stadionem a zájemce nechá otestovat zdarma. Toto místo bude zřízeno v prostorách vstupu do sektoru hostí (sektory U12 a U13) v den zápasu od 14:00 do 17:00. 

Jak získat vstupenku?
Je nutné registrovat se emailem na vstupenky@fcviktoria.cz. Registrace bude spuštěna v úterý 4. 5. v 8:00 (emaily před tímto termínem a časem nebudou zpracovány) a poběží do čtvrtka 6. 5. 15:00 (nebo samozřejmě do vyčerpání povolené kapacity). Do emailu je nutné uvést číslo permanentky a jméno, které je na ní uvedené.

Po obdržení potvrzující zprávy je nutné stáhnout a vyplnit screeningový dotazník. S tímto formulářem a permanentkou dorazíte v den zápasu na pokladny za severní věží Doosan Areny, bude zkontrolována vaše registrace a na základě odevzdaného formuláře obdržíte vstupenku na utkání.

V případě, že jdete na testování na stadionu, odevzdáte dotazník na odběrovém místě. Ještě před tím si ale vyzvedněte vstupenku na pokladně.

Zdroj: fcviktoria