Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
RED HOT CHILI PEPPERS - Black Summer
Playlist
RED HOT CHILI PEPPERS
Black Summer
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Poděkujte vstupenkou! Díky zdravotníkům za jejich nasazení v době covidu

Poděkujte vstupenkou! Díky zdravotníkům za jejich nasazení v době covidu

Lékaři, sestřičky i zdravotnický personál Fakultní nemocnice Plzeň mají snad to nejtěžší pracovní období za sebou. Na covidových odděleních se jich ve dne v noci střídalo na osm set. Festival Divadelní léto by plzeňským nebem zdravotníkům za jejich úžasné nasazení rád poděkoval a pozval je na představení Romeo a Julie s Janem Zadražilem v roli Kapuleta. Odehraje se 6. července na scéně U Zvonu. Část vstupenek zakoupili jako první členové týmu Divadelního léta a k jejich výzvě „Poděkujte vstupenkou!“ se připojují další dárci.

 „Situace se uklidňuje, všechno se pomalu vrací do normálu a snad i plzeňští zdravotníci budou mít po extrémně vyčerpávajícím covidovém roce čas na odpočinek. Nabízíme proto všem příležitost udělat jim radost. Vstupenkou. Zážitkem. Je to velmi jednoduché. Stačí zakoupit v síti předprodeje www.goout.net vstupenku na představení Romeo a Julie dne 6. 7. 2021 a my ji předáme zdravotníkům Fakultní nemocnice Plzeň, “ vysvětluje ředitelka festivalu Divadelní léto Marcela Mašínová.

Organizátoři by rádi s pomocí dárců věnovali zdravotníkům celé představení. „K naší výzvě se zatím připojují převážně jednotlivci, vstupenky jako dárek už ale zakoupily i firmy. Všem moc děkujeme a věříme, že se připojí všichni, kteří by se lékařům, sestrám i zdravotnickému personálu za jejich péči rádi odvděčili!“ dodává Marcela Mašínová.

Záštitu nad akcí Poděkujte vstupenkou! převzal primátor města Plzně Martin Baxa. Festival Divadelní léto pod plzeňským nebem podporují město Plzeň a Plzeňský kraj.

Zdroj: divadelnileto.cz