Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
LP - Girls Go Wild
Playlist
LP
Girls Go Wild
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Soutěž o nejlepší návrh novoročního přání

Soutěž o nejlepší návrh novoročního přání

Soutěž o nejlepší návrh novoročního přání vyhlásila pro žáky a studenty plzeňských škol radní města Plzně Lucie Kantorová, která má oblast školství ve své gesci. Soutěží chce u dětí a studentů vzbudit kreativitu a podnítit je k vytvoření originální novoročenky. Vítězný návrh použije jako své osobní PF přání a rozešle nejen po České republice, ale také adresátům ve světě. Deset nejlepších návrhů bude vystaveno v historické budově plzeňské radnice a jejich autoři obdrží od města Plzně věcné dary. Uzávěrka soutěže je 18. listopadu 2021.

„Blížící se konec každého roku je spojen s výběrem novoročního přání na rok další, které zasílám kolegům, přátelům a známým. Letos jsem se rozhodla dát příležitost dětem a studentům, tak vznikla soutěž o nejlepší návrh ‚PFka‘ na rok 2022. Vítězný návrh přání budu zasílat ředitelům a učitelům škol, zástupcům měst a obcí, poslancům a senátorům. Radost udělá ale i ve světě, poputuje například na česká velvyslanectví ve Francii, Mexiku či Spojených státech amerických, “ uvedla radní města Plzně Lucie Kantorová.

Soutěže se mohou zúčastnit žáci mateřských, základních i středních škol v Plzni. Své návrhy ve formátu pdf či jpg mohou zasílat do 18. listopadu na adresu kovarovamar@plzen.eu.

Zdroj: plzen.eu