Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
TIMBALAND & ONE REPUBLIC - Apologize
Playlist
TIMBALAND & ONE REPUBLIC
Apologize
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Viktorka může pustit na stadion více fanoušků

Viktorka může pustit na stadion více fanoušků

Viktorka na nedělní duel s Baníkem může naplnit 20 % kapacity Doosan Areny a u antigenního či PCR testu je prodloužená vyžadovaná platnost na 72 hodin, otestovat se tedy můžete třeba už dnes! To jsou nejdůležitější změny platné pro poslední domácí utkání této sezony.

Na stadion se dostanou majitelé permanentních vstupenek 2020/2021, kteří se registrovali na speciálním emailu (vstupenky@fcviktoria.cz) do pátečních 13:00 a rezervovali si svou vstupenku. Tu si mohou vyzvednout od této chvíle až do utkání na pokladnách ze severní věží Doosan Areny.

Vzhledem k navýšení možné kapacity a aktuálním stavům vstupenek se klub rozhodl, že umožní nákup dalších vstupenek v rámci partnerských programů – vstupenky navíc si tedy mohou přikoupit jak permanentkáři, tak i majitelé platebních karet ČSOB. Cena těchto vstupenek bude jednotná – 100 Kč dospělí a 50 Kč dítě do 15 let (omezení je 5 ks na osobu). Vždy je třeba si permanentní vstupenku či ČSOB kartu přinést na pokladnu s sebou.

U vstupu se musíte prokázat jedním z následujících potvrzení:

A/ Test. U vstupu bude nutné prokázat se negativním výsledkem RT-PCR testu ne starším 72 hodin, případně negativním POC antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 72 hodin. Potvrzení musí být od poskytovatele zdravotních služeb či certifikované společnosti (nestačí potvrzení od zaměstnavatele). Je možnost se nechat otestovat u stadionu, více info níže.

B/ Certifikát o absolvování očkování – certifikát MZ ČR o provedeném očkování, od kterého uplynulo nejméne 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkého očkování se počítá 14 dní od první dávky. 

C/ Doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech.

Důležité je, že každý musí mít vyplněný screeningový dotazník.

Jak se nechat otestovat?

V okolí Doosan Areny nyní vzniklo nové testovací místo, a to u Parkovacího domu Rychtářka v Truhlářské ulici (viz mapka na konci článku). Na něj se můžete registrovat prostřednictvím rezervačního odkazu.

Testovací místo je v provozu v pátek 21. května od 8 do 18 hodin a budete se moci nechat otestovat jak PCR, tak antigenní metodou. V sobotu 22. května od 10 do 18 hodin pak pouze antigenní metodou, v neděli bude testovací místo otevřeno od 10 hodin. Vždy je potřeba se ale zaregistrovat dopředu.

Zároveň bude probíhat testování také u hostujícího sektoru U, a to v neděli od 13 do 17 hodin. Pokud se tedy zaregistrujete na termín od nedělních 13 hodin dále, tedy v době, kdy budou fungovat obě místa, nezáleží, které z nich pak navštívíte. Jediný rozdíl je v tom, že k testovacímu místu v sektoru U musíte u sebe mít platnou vstupenku na utkání, kterou si vyzvednete nejprve na pokladně!

Po celou dobu pobytu na stadionu je nutné nosit respirátor minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu a dodržovat vládní opatření (rozestupy, zvýšená hygiena a další).

Zdroj: fcviktoria.cz