Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
ALL-AMERICAN REJECTS - Gives You Hell
Playlist
ALL-AMERICAN REJECTS
Gives You Hell
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Vstupte s námi do světa robotiky, internetu. Představuje se VOŠ a SPŠE Plzeň

Vstupte s námi do světa robotiky, internetu. Představuje se VOŠ a SPŠE Plzeň

Žije vaše ratolest internetem? Zajímá se o robotiku nebo mechatroniku? To vše a ještě něco navíc může studovat na Vyšší odborné škole a Střední odborné škole elektrotechnické v Plzni

Všechny obory na škole cílí na budoucnost. Robotizace, automatizace nebo Internet věcí jsou pojmy, které začínají hýbat celým světem. Pokud je vaše dítě technický typ, nemůže si vybrat lepší školu. Ať už půjde po střední rovnou do praxe nebo bude pokračovat ve studiu na vysoké škole, získá skvělý základ pro jakoukoliv životní cestu, kterou si vybere.

Zmíněné dynamicky se rozvíjející oblasti mají velmi mnoho společného s VOŠ a SPŠE v Plzni. Všechny obory vyučují učitelé nebo odborníci z praxe. Nejvíce žádaným odborným studijním oborem je Internet věcí. Zde se žáci učí nejen jak za pomoci robotizace výrobu zefektivnit a zlevnit, ale také jak za pomoci nástrojů mechatroniky efektivně procesy výroby řídit.  V předmětu IoT se žáci učí používat nové technologie a senzory v reálném prostředí např. k monitorování a řízení mechanických, elektrických a elektronických systémů v různých typech nejen výrobních hal, ale i běžných budov. V červnu odmaturovaly v tomto oboru první dvě třídy, o obor je stále větší a větší zájem. Většina maturantů se rozhodla pokračovat ve studiu na vysokých technických školách.

Chcete se dozvědět o studiu na naší škole víc? Podívejte se na www.spseplzen.cz.