Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
Anastacia - One Day In Your Life
Playlist
Anastacia
One Day In Your Life
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Večerní Hitrádio FM Plus

REPORTÉR RADIOPODCAST - Petr Fiala (ODS)REPORTÉR RADIOPODCAST si pusťte zde.

V šestém pokračování si moderátoři MARKÉTA RACHMANOVÁ a ROBERT ČÁSENSKÝ pozvali k rozhovoru Petra Fialu.

Narodil se na první školní den – 1. září 1964. V den sovětské okupace v roce 1968 ho coby čtyřletého chytil zánět slepého střeva a při Sametové revoluci se seznámil se svou ženou… Petr Fiala se nemohl stát nikým jiným, než politologem, politikem a učitelem politologie.
 
Mimochodem, málo se to o něm ví, ale je držitelem pěti medailí, z toho tří zlatých. Nevybojoval si je ale na hrazdě, vybojoval si je na akademickém poli. A k tomu desítky dalších vědeckých cen a členství v prestižních radách, vlastně se dá říct, že je sbírá jak Krpálek soupeře ze žíněnky.
 

Byl ale také novinářem, rektorem, ministrem školství a aktuálně vede na plný úvazek ODS. V čele koalice Spolu by se rád stal premiérem.

TO VŠE SI POSLECHNĚTE V AKTUÁLNÍM PODCASTU S MARKÉTOU RACHMANOVOU A ROBERTEM ČÁSENSKÝM 


V pátém díle moderátoři MARKÉTA RACHMANOVÁ a ROBERT ČÁSENSKÝ přivítali u Reporter Radio Podcastu, byla ústavní soudkyně Kateřina Šimáčková.


Ve čtvrtém díle si moderátoři MARKÉTA RACHMANOVÁ a ROBERT ČÁSENSKÝ pozvali k rozhovoru dva ekonomické experty, viceprezidenta Svazu průmyslu a obchodu Radka Špicara a Helenu Horskou, hlavní ekonomku Raiffeisenbank.  


Ve třetím díle si moderátoři MARKÉTA RACHMANOVÁ a ROBERT ČÁSENSKÝ pozvali k rozhovoru ROBERTA PLAGU, ministra školství, který má za sebou pro pedagogy přelomové dva roky. Ptali se jej, jak se pandemie koronaviru promítne do budoucnosti českého školství, zda bude testování na viry pevnou součástí docházky, či jak moc se přesune české školství do online prostoru.


Ve druhém díle REPORTÉR RADIO PODCASTU si Matkéta Rachmanová s Robertem Čásenským povídali se dvěma vlivnými zástupci české kultury. K tomu prvnímu chodí diváci v obleku a divačky v lodičkách, ke druhému všichni spíš v džínách a tričku. Přesto mají ředitel Národního divadla Jan Burian a hudební promotér David Gaydečka spoustu společných témat. Poslechněte si NÍŽE, jak oba vidí současný stav i blízkou budoucnost české kultury.

V prvním díle REPORTÉR RADIO PODCASTU si Matkéta Rachmanová s Robertem Čásenským pozvali epidemiologa Petra Smejkala. Ptali se jej, kdy budeme moci do barů, jak mu přátelé vyčítají spolupráci s Babišovou vládou, zda by šel by do bezplatné pomoci státu znova nebo jak se připravit na další pandemie. Všechny díly REPORTÉR RADIO PODCASTU  s MARKÉTOU RACHMANOVOU a ROBERTEM ČÁSENSKÝM si můžete pustit níže.