Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
POETIKA - Múza
Playlist
POETIKA
Múza
Právě vysílá:
Dobré ráno s Jirkou a Katkou
Dobré ráno Hitrádia FM Plus

Strom splněných přání Fakultní nemocnice Plzeň

39_image_970x350_crop_1

 

Pojďme společně udělat radost těm, kteří nemohou být na svátky se svými blízkými. Těm, kteří nemají to štěstí, aby prožili letošní Vánoce doma.

Přichází předvánoční čas a Fakultní nemocnice Plzeň už tradičně rozsvěcuje Vánoční strom splněných přání, kdy široká veřejnost pomáhá fakultnímu Ježíškovi s dárky pro dětské i seniorské pacienty. Podrobnosti najdete na www.fnplzen.cz

Hitrádio FM Plus se letos k nadělování připojuje a nejen, že už všichni v rádiu pleteme ponožky (jak moc to moderátorům jde, to vám budeme průběžně ukazovat na našich sociálních sítích), ale hlavně:

V pondělí 2.prosince startuje u nás v rádiu sbírka dárků pro všechny babičky a dědečky, kteří budou trávit Vánoce v nemocnici, tedy mimo domov. 

 

Vy všichni můžete být na chvilku Ježíškem. Až do 19.prosince můžete nosit na recepci Hitrádia FM Plus dárky pro seniorské pacienty Fakultní nemocnice Plzeň. Můžete buď vlastnoručně uplést ponožky, kterých je v nemocnicích nedostatek, nebo nějaké rovnou koupit a zabalit. A nebo třeba připravit seniorský balíček složený z toaletních potřeb jako je šampon nebo krém na ruce. Radost určitě udělá i diabetický balíček, protože ne všichni mohou o Vánocích mlsat klasické cukroví.


Dárky pro seniory můžete předat na adrese: Hitrádio FM Plus, Zikmunda Wintra 21, Plzeň 301 00.

A to od 2. do 19.prosince do 12:00 hodin. Pak sbírku ukončíme a vše odvezeme tentýž den do Fakultní nemocnice v Plzni.

 

DĚKUJEME, ŽE DO TOHO PŮJDETE S NÁMI!