Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
MICHAEL JACKSON - Black Or White
Playlist
MICHAEL JACKSON
Black Or White
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

ENRIQUE IGLESIAS V PRAZE! Dostaneme vás na vyprodaný koncert!

Duele El Corazon, El Perdón, Hero, Can You Hear Me, Do You Know a další světové megahity budou 18. prosince dunět pražskou Tipsport Arenou. Přiveze je sám král latinského a tanečního popu Enrique Iglesias. A vy můžete být u toho. Na VYPRODANÝ koncert vám totiž budeme rozdávat lístky!

O vstupenky hrajeme od pondělí 12. prosince do čtvrtka 15.prosince - jakmile uslyšíte v čase 6:00 - 18:00 ve vysílání Hitrádia FM Plus jakýkoliv song od Enrique Iglesiase, volejte do studia na číslo 377422222 a jste v pátečním finále.

V pátek vybereme jednoho z vás, komu zavoláme a pokud správně řekne heslo:

Chci jet s Hitrádiem FM Plus na koncert Enrique Iglesiase!

vyhrává 2 vstupenky na koncert:)

Španělská popová megastar Enrique Iglesias, který má na kontě více než sto šedesát milionů prodaných nosičů, přijede poprvé do České republiky. Lístky na jeho vystoupení zmizely prakticky okamžitě. Není divu, jeho show jsou proslulé obrovskou energií a maximálním nasazením zpěváka. Tady vás přátelé žádný uzívaný Bieber nečeká.

Do Prahy  přijede 18. prosince v rámci turné "Sex and Love" na podporu stejnojmenného alba je dvanáctým koncertním turné zpěváka. Navštívil s ním již Ameriku, Asii, Afriku a nyní koncertuje po Evropě. Fanoušci se mají rozhodně na co těšit. "Fanoušci se mají rozhodně na co těšit, Iglesias přiveze velkolepou show plnou živého latinsko-amerického popu. Obvykle si během koncertů vybere z publika na pódium jednu z divaček, aby jí zazpíval jeden ze svých hitů. Čekat to můžeme i u nás v Praze," připomněli organizátoři.

LAMAČ SRDCÍ

Dívčí idol a držitel ceny Grammy za nejlepší latinské popové album Enrique Iglesias je i v jedenačtyřiceti letech a přes divoký vztah s bývalou tenistkou Annou Kurnikovou jedním z nejžádanějších mužů planety. Jeho koncerty dlouhodobě provázejí emoce fanynek. Po vystoupení  v Colombu jej kvůli tomu kritizoval prezident Srí Lanky, který se pozastavil nad omdlévajícími ženami, z nichž některé na zpěváka házely své spodní prádlo. Pro pořadatele koncertu požadoval trest "zmrskaní jedovatými ocasy rejnoků", což je na Srí Lance vyjádření nutnosti přísného trestu.

FILMOVÁ HVĚZDA

Svá alba Iglesias natočil ve čtyřech jazycích – španělsky, anglicky, portugalsky a italsky. Uplatnil se i ve filmu, v roce 2003 si zahrál s Antoniem Banderasem, Salmou Hayekovou a Johnnym Deppem ve snímku Tenkrát v Mexiku a jako host se objevil v několika seriálech, například Jak jsem potkal vaši matku nebo Dva a půl chlapa.

Byl to právě Enrique Iglesias a jeho hit Duele El Corazon, který na Hitrádiu vynesl 250 tisíc finálovému výherci hry Kdopak to hraje.