Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
ARMIN VAN BUUREN & TREVOR GUTHRIE - This Is What It Feels Like
Playlist
ARMIN VAN BUUREN & TREVOR GUTHRIE
This Is What It Feels Like
Právě vysílá:
Ondřej Samec
Víkend na Hitrádiu FM Plus

Vyhrajte poukaz na radost za 5.000

zoot_banner

Ve Snídani šampionů rozdáváme poukazy do ZOOT, díky kterým nakoupíte online a vyzkušíte offline. Vytuňte se s Dominikem a Kateřinou, každé všední ráno, od 6 do 9hod.

Soutěž Desítka se ZOOT probíhá od 17.1. do 28.1.2022. Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, volejte bezplatnou telefonní linku 800 937 937. Pokud se dovoláte jak 10. v pořadí, jste ve hře.
Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 10 jednoduchých otázek jako např. Jaký je měsíc, Co je dnes za den, Kde je teď prezident, Kdo nosí na dresu číslo 68 atd.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra v podobě Poukazu na radost v hodnotě 5.000 korun je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící zaváhá na více než 3 vteřiny, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední desátou otázku, vyhrává.

ZOOT je módní on-off-line shop s módou. Co to znamená? Že má výdejní místa po celé republice, kde si objednané věci můžete vyzkoušet ještě před zaplacením – s bleskurychlou dopravou nejpozději do druhého dne. A hlavně v klidu, protože na jejich vrácení – které je samozřejmě zdarma – pak stejně máte dalších 60 dní. Takže no stress.