Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
LOST FREQUENCIES & CALUM SCOTT - Where Are You Now
Playlist
LOST FREQUENCIES & CALUM SCOTT
Where Are You Now

Dramatický zásah na Karlovarsku

Dramatický zásah na Karlovarsku

Telefonát zoufalé matky včera rozjel rozsáhlou pátrací akci na Karlovarsku. Žena se obrátila na policii s prosbou o pomoc, když se její 32letý syn nevrátil domů z práce v Německu.  Hlídky prověřily všechny nemocnice, projely i trasy, kudy se muž běžně vracel domů. 

Zhruba kolem 16. hodiny pak policisté našli jeho havarovaný vůz mezi Božím Darem a abertamskou křižovatkou. Kvůli špatně přístupnému terénu bylo vyproštění mladého muže značně komplikované, trvalo celou hodinu. Kvůli vážnému zranění na místo letěl také vrtulník z Líní. Pacienta převezl do Fakultní nemocnice v Plzni.

"Havarované auto bylo mimo komunikaci pod srázem, po nárazu do stromu došlo k deformaci vozidla, kvůli které bylo vyproštění muže komplikované a trvalo desítky minut. Po vyproštění si zraněnou osobu převzala posádka záchranné služby, která pro transport povolala na místo vrtulník. Prostor pro přistání byl zajištění na silnici poblíž místa nehody, během transportu do vrtulníku byl provoz na silnici zcela zastavený. Hasiči asistovali při vyproštění samotného vozidla a postarali se o únik provozních kapalin. Samotné vyproštění muže trvalo přibližně hodinu, celý zásah čtyři hodiny," popsali velice složitý zásah sami hasiči.

Zdroj: HZS