Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
MIKE POSNER - I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)
Playlist
MIKE POSNER
I Took A Pill In Ibiza (SeeB Remix)
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Večerní Hitrádio FM Plus

Plzeňští Indiáni se zúčastní turnaje na podporu českého hokeje

Plzeňští Indiáni se zúčastní turnaje na podporu českého hokeje
Datum: 20. 5. 2020
Autor: Bára Purkartová

Hokejisty Plzně letos čeká netradiční příprava na nadcházející sezónu. Společně s dalšími extraligovými celky, Kladnem a Přerovem se zapojí do Generali Česká Cupu, turnaje na podporu českého hokeje. V rámci domácího poháru se celkem 16 celků rozdělí na 4 skupiny po čtyřech. Samotná soutěž začne 4. srpna,   vyvrcholí pak finálovými duely 15. a 22. září. 

V základních skupinách se týmy utkají dvoukolově každý s každým. Délky třetin a přestávek, bodové ohodnocení za výhry v základní hrací době či v prodloužení a samostatných nájezdech jsou totožné jako při extraligových duelech.

Do play off postoupí týmy, které po odehrání všech zápasů v základní skupině skončí na 1. a 2. místě. Vyřazovací boje se budou hrát formátem čtvrtfinále, semifinále a finále. V každém z těchto kol odehrají týmy dvě utkání – domácí a venkovní. Dále postupuje tým s lepším skóre. Pokud je skóre po dvou utkáních nerozhodné, hraje se po 2. utkání desetiminutové prodloužení 4 na 4. Pokud se nerozhodně ani v něm, rozhodnou o postupujícím ze série nájezdy (pět na každé straně). Finále je na programu 15. a 22. září.

Vítěz Generali Česká Cupu získá finanční odměnu jeden milion korun, poražený finalista 500 tisíc korun. Fanoušci budou moci všechny duely sledovat na stanicích Česká televizi a O2 TV a na Hokejka TV.

Zdroj: hokej.cz