Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
Kosheen - Catch
Playlist
Kosheen
Catch
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Viktorka dala do prodeje vstupenky na Příbram

Viktorka dala do prodeje vstupenky na Příbram

V rámci 3. kola MOL Cupu se Viktoria Plzeň utká v úterý 21. září od 17:00 v Doosan Areně s druholigovou Příbramí. Vstupenky na zápas jdou do prodeje ve středu 15. září ve 13:00 a vztahují se na ně speciální akce.

V minulém ročníku dokráčeli červenomodří v Českém poháru až do finále, kde po bojovném výkonu podlehli Slavii. Letos budou usilovat o to, aby jejich cesta byla ještě o tento poslední krůček úspěšnější! Jako první stojí v cestě Příbram, která v minulé sezoně sestoupila z FORTUNA:LIGY.

Los určil, že zápas 3. kola odehrají svěřenci trenéra Michala Bílka na domácím hřišti. Vstupenky se začnou prodávat ve středu od 13:00 jak na pokladnách, tak i na prodejních místech Plzeňské vstupenky online. Permanentkářům samozřejmě platí jejich permanentní vstupenky a lístek na zápas si tak kupovat nemusí.

Ceny vstupenek jsou a po celou dobu prodeje budou 230 Kč do 1. kategorie, 200 Kč do 2. kategorie, 160 Kč do 3. kategorie a 130 Kč do 4. kategorie. Připraveny jsou ale i dvě speciální akce, které vám umožní zakoupit vstupenku za levnější cenu:

Pro vstup na stadion bude potřeba prokázat bezinfekčnost jedním ze způsobů, které jsou uvedeny v aktuálních pravidlech.

Zdroj: fcviktoria.cz