Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800

Změna v plzeňské bráně. Víme, kdo nahradí Aleše Hrušku!

Změna v plzeňské bráně. Víme, kdo nahradí Aleše Hrušku!

Dlouholetá brankářská jednička Aleš Hruška se loučí s Viktorií Plzeň, ve které mu na konci června končí smlouva a na jejím prodloužení se obě strany nedohodly. Majitel dvou mistrovských titulů si nyní hledá nové angažmá.

Aleš Hruška přicházel do Viktorie před pěti lety, když se zranila dlouholetá opora Matúš Kozáčik. Hned v první sezoně se podílel na zisku mistrovského titulu a v té nadcházející si z pozice jedničky zachytal Ligu mistrů. Celkem za Viktorii odchytal 123 zápasů, v nichž si zapsal 43 čistých kont. Na konci právě končící sezony si připsal i svůj druhý ligový titul.

V sestava Viktorie se naopak objevilo gólmana Martina Jedličky. Naposledy oblékal dres Dunajské Stredy. „Martin prošel mládežnickými reprezentacemi, ještě v dresu Příbrami odchytal mládežnickou Ligu mistrů, a i na Slovensku zaujal, když se svými kvalitními výkony vypracoval mezi nejlepší brankáře soutěže. Má tedy velkou perspektivu a jsem rád, že jsme se nyní dohodli na jeho angažmá v našem klubu, “ komentuje příchod Adolf Šádek, generální ředitel Viktorie Plzeň.

Zdroj: fcviktoria.cz