Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
SHAWN MENDES - There's Nothing Holdin' Me Back
Playlist
SHAWN MENDES
There's Nothing Holdin' Me Back
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Achillova pata skupiny MIRAI

Podzimní vyprodané turné kapely Mirai si nenechalo ujít přes deset tisíc lidí a jarní šňůra, která startuje v březnu, se už blíží k vyprodání. S druhou  deskou Arigató kapela v čele s Miraiem Navrátilem objela Česko i Slovensko. Právě svými rozmanitými muzikantskými schopnostmi si získávají srdce fanoušků, což potvrzuje i producent Ondřej Fiedler, který kapelu pochvaluje za její žánrovou nevyhraněnost. Nyní vydávají klip k Achillově patě, ve kterém jsou k vidění živé záběry z prosincového koncertu ve Foru Karlín i srdcová místa kapely.

Videoklip je inspirován sny, myšlenkami i reálnými příběhy ze života zpěváka Miraie. Natáčel se v domovských městech kapely, například v jejich „hometownu“, v areálu FM city festu, kde každoročně koncertují. Artový klip je obohacen o živé záběry pořízené na závěrečném koncertě podzimní tour ve Foru Karlín, a také o záběry točené na starou VHS kameru, které svým vizuálem ohromně baví. Na natáčení klipu však kapela vzpomíná s poměrně zatajeným dechem, jelikož „se točilo den před koncertem ve Foru Karlín, takže v prosinci. Byla nám neskutečná kosa, a bylo to docela o zdraví, “ popisují Mirai.

O své novince Mirai říkají: „Achillovka je píseň, která se žánrově trochu vymyká tomu, co jsme dosud vydali. Je to ostřejší kytarovka, která skvěle funguje naživo a je asi nejtvrdší písní z desky Arigató. Videoklip k ní je proto artovější a trochu explicitní.“  Paradoxem je, že původně to byla pohodová akustická písnička, kterou kluci pouhý týden před nahráváním desky ve studiu kompletně překopali.