Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
TAIO CRUZ - Break Your Heart
Playlist
TAIO CRUZ
Break Your Heart
Právě vysílá:
Jirka Pelnář
Dopoledne na Hitrádiu FM Plus

JUSTIN BIEBER brzy s novou deskou!

Globální superstar Justin Bieber vydává singl Yummy, prostřednictvím kterého ohlašuje svůj návrat a vydání pátého alba. „Tohle album bude úplně jiné už jenom proto, v jaké životní fázi se právě nacházím, “ přibližuje Bieber. Yummy je rovněž Bieberovým prvním autorským singlem po třech letech a koncem ledna vyjde ve spolupráci s YouTube i desetidílná dokumentární série Justin Bieber: Seasons, která mapuje celou jeho kariéru. „Když jsem začínal, YouTube mi poskytlo platformu a komunitu, kde jsem s fanoušky mohl sdílet svou hudbu, své zkušenosti a důležité momenty, “ uzavírá Bieber.

Justin Bieber má na svém kontě neuvěřitelných 50 miliard streamů, více než 60 milionů prodaných kopií svých alb a bezpočet platinových certifikací, přičemž jeden z jeho úplně prvních singlů Baby obdržel certifikaci dokonce diamantovou a stal se jedním z nejúspěšnějšch singlů všech dob. Za své nejúspěšnější album Purpose, kterého se prodalo přes 21 milionů kusů, získal v roce 2015 prestižní cenu Grammy. Tři hlavní singly z alba, mezi které patří například Love Yourself, obsadily první tři příčky britských žebříčků, což se do té doby podařilo pouze Beatles.

I když Bieber v posledních třech letech nevydal žádnou vlastní skladbu, podílel se na dílech jiných interpretů, ze kterých se i díky spolupráci s Bieberem okamžitě staly hity – za všechny jmenujme singl I Don’t Care s Edem Sheeranem, který se dlouho držel na první příčce ve 26 zemích světa, remix singlu Bad Guy od Billie Eilish, který opětovně zlomil své vlastní rekordy a především remix Despacita, který k singlu přitáhl pozornost potřebnou k tomu, aby se originální verze stala nejsledovanějším videem všech dob na YouTube.