Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
O5 & RADEČEK & MÁRIA ČÍROVÁ - Vloupám se
Playlist
O5 & RADEČEK & MÁRIA ČÍROVÁ
Vloupám se
Právě vysílá:
Michal Klein
Hitrádio Club Classic

KRYŠTOF představili emotivní videoklip

Skupina Kryštof vypustila do světa nový a neuvěřitelně dojemný videoklip k písničce Do nebe se propadám, který navazuje na úspěch hitů Hvězdáři a Ty a já. Režie se opět ujala Karin Krajčo Babinská, manželka frontmana Kryštofů. „Karin navazuje na dřívější klipové příběhy Ty a já, Zůstaň tu se mnou a Vánoční. Jednoduchá, ale silná ‚filmová story‘, jak u ní bývá zvykem, “ popisuje s úsměvem Richard Krajčo. Vedle kapely se v klipu představí herečka Patricie Pagáčová.   

Kapela Kryštof momentálně objíždí už několikrát odložené akustické turné, kde představí i písně z nového alba, a doufá, že svůj koncertní rok zakončí v prosinci ve dvakrát vyprodané O2 aréně.  

S podzimem však přichází Richard Krajčo i s filmovou tvorbou, kde v ústřední dvojici herecky exceluje po boku Elizavety Maximové v novém českém celovečerním filmu Přání Ježíškovi, který zamíří do kin 11. 11. 2021. Navíc také skvěle nadaboval postavu v celovečerním animovaném filmu Přes hranici (do kin 24. 11. 2021), jež slaví úspěch na nejvýznamnějších světových filmových festivalech.