Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
EDWARD MAYA & VIKA JIGULINA - Stereo Love
Playlist
EDWARD MAYA & VIKA JIGULINA
Stereo Love
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Večerní Hitrádio FM Plus

KRYŠTOF se ptají: CO BUDE PAK?

Kapela Kryštof se vytasila s novinkou z poslední desky Halywůd – tentokrát se dostalo na roztančenou písničku Co bude pak, která už na první poslech zaujme nejen chytlavými rytmy, ale i nakažlivým refrénem. Videoklip se točí kolem zamilované dvojice, která v příběhu zjistí, že nemá smysl trápit se úzkostmi ze současné situace ve světě, ale že je potřeba užívat si svůj život.  

„O čem píseň vlastně doopravdy je, nechám hledat každého z posluchačů. Ať si dosadí svůj příběh, obsadí hlavní role, napíše svůj scénář, “ vyzývá posluchače Richard Krajčo. „Fantazii se meze nekladou. Tu jsem totiž nechal proudit naplno i v době, kdy jsem ji psal. A se stejnou fantazií, a hlavně vášní ji budeme i vždycky hrát. Tak jako v klipu, který pro nás natočil Lipo, “ dodává zpěvák.  

„Věděl jsem, že kluci z Kryštof mají vždy promyšlené videoklipy. Chtěl jsem té výzvě dostát a přitom do výsledku přinést i trochu nové estetiky a energie, “ říká sám Lipo. „Za poselstvím videoklipu se skrývá, že i v nelehkých časech, kdy nás často svírá úzkost z toho, co se děje ve světě, bychom neměli zapomínat žít naplno. Někdy stačí míň, než se může na první pohled zdát. Na chvíli se odpojit od nekonečného toku informací a třeba vyrazit jen tak spontánně do ulic nočního města."