Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
COLDPLAY & BTS - My Universe
Playlist
COLDPLAY & BTS
My Universe
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Lenny letí v Itálii !

Talentovaná Lenny zažívá jedno z nejúspěšnějších období svého muzikantského života.  Je to historicky poprvé, co se český interpret dokázal prosadit na italském hudebním trhu.  Autorská skladba Hell.o se již několik týdnů drží na předních příčkách v nejposlouchanějších italských rádiích (Top 10 na italském oficiálním rádiovém žebřičku) a není pochyb o tom, že Itálům pověstný chraplák Lenny učaroval.  Stejně tak klip Hell.o se v Itálii stal nejhranějším zahraničním videoklipem. Při této příležitosti poskytla Lenny Hitrádiu FM Plus exkluzivní rozhovor.
 
Lenny, jste první po Gottovi, kdo se prosadil v zahraničkích hitparádách - v Itálii aktuálně 26.místo.
To zní skvěle, to jste mě poinformovali. To pořadí jsem ani nevěděla.
 
Nepamatujeme si, že by se čech takhle prosadil s angličtinou. Čím myslíte, že to je?
Myslím si, že je to hlavně tím, že angličtina je přenosná a flexibilní. Nedokážu to posat, ale lidem se to asi líbí a za to jsem mimořádně vděčná. Řekla bych, že je hodně růstu, který mě ještě čeká a dost věcí, které chci ještě říct a psát ve své hudbě. Ale zůstávám nohama na zemi.
 
Jedna naše kamarádka přijela dokonce z Alp, že tam hrají Hello pořád dokola.
Já jsem to taky slyšela. I češi mi psali, že to tam na sjezdovkách slyšeli. Je to pro mě krásná zpráva!
 
Už po tobě jdou italští novináři?
Určitě, my jsme se s kapelou zrovna vrátili z Itálie. Byli jsme tři dny v Říme a v Miláně a tam jsme dali celkově tak 15 až 20 rozhovorů rádiím a televizím.
 
A co bude příště, Anglie?
Uvidíme, já bych strašně ráda! Mým snem bylo vždycky cestovat a dělat muziku a když se to podaří zároveň, tak je to prostě úžasné. Budu pro to dělat všechno.

Foto - Matúš Tóth