Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
CALVIN HARRIS & ELLIE GOULDING - I Need Your Love
Playlist
CALVIN HARRIS & ELLIE GOULDING
I Need Your Love
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Michal Hrůza vystoupí s filharmonií na Colours Of Ostrava!

Letošní ročník festivalu Colours Of Ostrava nabídne několik unikátních “jednorázových” projektů.  Jedním z nich bude vystoupení zpěváka Michala Hrůzy s kapelou a více než padesát členů Janáčkovy filharmonie Ostrava.
 
Jsem rád, že budeme moci na jednom z našich nejlepších festivalů uvést písničky, které lidi znají ve zcela nových aranžích. Pod taktovkou dirigenta Martina Hyblera zahrajeme společně s ostravskou filharmonií. A já už se moc těším, ” říká Michal Hrůza.
 
“Každé vystoupení na Colours of Ostrava je pro nás příjemným hudebním zpestřením. Je to šance představit se publiku trochu méně tradičně, prostě jinak. Navíc je to také výzva - jedná se o úplně nový projekt, který v Ostravě zazní vůbec poprvé a o to zajímavější je i jeho příprava. Navíc Michal Hrůza patří k nejvýraznějším osobnostem české hudební scény. Věřím, že propojením Janáčkovy filharmonie s ním a jeho kapelou právě na Colours of Ostrava vznikne něco zcela mimořádného, uvádí ředitel Janáčkovy filharmonie Ostrava Jan Žemla.
 
Jednotlivé skladby pro symfonický orchestr rozepsal Karel Heřman, klávesista Kapely Hrůzy, zazní průřez Michalovou tvorbou, ale i zbrusu nové písně z alba, které Michal vydá v květnu letošního roku.