Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
MIRAI - Vedle tebe usínám
Playlist
MIRAI
Vedle tebe usínám
Právě vysílá:
Michal Křížek
Víkend na Hitrádiu FM Plus

Představujeme nový klip od XINDLA X!

Současná situace nenechala chladným ani Xindla X, který trefně mapuje obraz světa. Vydává poetickou zpověď, ve které je víc pravdy, než bychom možná chtěli. I tak by se nejspíš dala popsat nová píseň Něco je ve vzduchu. Xindl v písni shrnuje své pocity z této podivné doby, kdy mezi lidmi vládne strach a solidarita. Touhle novinkou tak přináší světlo do všech domácností, úsměvy na rty a naději do lidských duší. Singl Něco je ve vzduchu je zároveň první vlaštovkou z připravované desky, kterou Xindl X plánuje pokřtít příští rok na svém koncertě v O2 areně. 

Xindl X nás písní společně s lyric videem provází českými domácnostmi a nabízí nám náš vlastní obraz. V mnoha pokojích, do nichž nás Xindl bere, se většina z nás určitě najde. „Pokusil jsem se shrnout svoje pocity z této podivné doby, v níž jsme se všichni ocitli. Na jedné straně zvykání si na svá domácí vězení a na všudypřítomný strach šířený z médií, na druhé straně ta obrovská sounáležitost, kterou mezi lidmi cítím, “ komentuje zpěvák. 

V obrovské vlně solidarity vidí Ondřej Ládek aliaz Xindl X světlo na konci tunelu. „Lidé, co pro své okolí šíjí roušky a vyrábí respirátory, dobrovolníci, co pod Červeným křížem a dalšími organizacemi vyráží pomáhat seniorům. Jiní se skládají na potřebné, i když vědí, že sami budou v příštích měsících v nouzi, “ říká s obdivem Ondřej.

„Doufám, že pomocí této písně a klipu trochu toho světla pošleme i do dalších domácností, “ zve Xindl X a těší se co nejdříve na viděnou na koncertech.