Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800

THE KILLERS přijedou na Colours

The Killers se dnes řadí mezi největší světové stadionové rockové trháky. Navíc dostáli svému kdysi náhodně zvolenému názvu, přičemž už opravdu nemusí nikomu dokazovat, že patří mezi absolutní festivalové zabijáky. A tihle zabijáci z Las Vegas dorazí v létě na Colours do Ostravy!!!

Počínaje debutovým albem Hot Fuss z roku 2004 jsou zároveň mezi autory hitových skladeb, které zná snad každý, i kdyby nechtěl. Na Mr. Brightside, Somebody Told Me nebo All These Things That I've Done se postupně nabalovaly další – třeba Human s nezapomenutelnou refrénovou otázkou „jsme lidé, nebo tanečníci?“ S nepříliš velkou nadsázkou se tudíž dá říct, že publikum je dnes schopné za The Killers odzpívat celý koncert. 

Nepatří jedné generaci a jsou jednou z mála kapel, která bez ztráty kytičky přežila vlnu indie rocku, i přes dlouhé pauzy se stala ještě žádanější a hlásí se k ní princ Harry, Bono nebo režisér Tim Burton. Zpěvák Brandon Flowers za tím vidí splácení laskavosti hudbě, která mu tolik dala, zatímco bubeník Ronnie Vannucci má jiné vysvětlení: „Myslím, že se to dá prostě vysvětlit tím, že máme písně. Vždy považuju písně za základ a podstatu všeho, protože dobrou píseň obklopuje něco, jako kdyby se zhmotnil nový svět.

Chci, abyste na konci koncertu odcházeli s pocitem, že to tihle hajzlové zvládli!“ vykřikl Brandon do poblázněného davu v Glastonbury 2019, kam The Killers přijeli v roli hlavního headlinera. Jak to dopadlo, víme – festival jim ležel doslova u nohou. A na Colours to nebude jiné, o tom snad není potřeba pochybovat. Ke všemu je docela dost možné, že přijedou s novým albem… Co víc si přát!