Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
DADDY YANKEE & SNOW - Con Calma
Playlist
DADDY YANKEE & SNOW
Con Calma
Právě vysílá:
Jan Hora
Víkend na Hitrádiu FM Plus

VIDEO: KAREL GOTT nazpíval duet s dcerou, napsal jej pro něj Richard KRAJČO

Osmdesátiny Karla Gotta se rychle blíží. Už v červnu, měsíc před jubileem, vyjdou také dvě speciální kolekce jeho hitů. Budou obsahovat také nový singl s duetem Gotta s dcerou Charlotte Ellou. Napsal ji hitmaker  a frontman skupiny Kryštof Richard Krajčo. Je to vůbec poprvé, co se  rozhodl napsat píseň pro někoho jiného než pro svoji úspěšnou kapelu Kryštof. Finální podobu písně doladil s Petrem Harazinem ze skupiny Nebe. Tady je:

„Byla to výzva. Nikdy jsem pro nikoho jiného neskládal, a proto jsem se dokonce i trochu bál. Každá píseň je pro mě totiž vždy takový malý klenot a já si říkal, že Karel by si zasloužil jeden takový , vybroušený‘.  A o to jsme se s pokorou všichni pokusili. Vznikla zpověď zralého moudrého muže, táty, který už , ví, co se chystá‘. Byl jsem rád, že se Karlovi i Charlottce písnička líbila, a věřím, že se zalíbí i fanouškům. Zazpívali ji totiž nádherně a dali jí velké emoce, “ popsal vznik písničky Richard Krajčo.

 

Karel Gott k tomu uvedl: „Po dvou pohádkových duetech s Charlottkou pro nás Richard Krajčo napsal první společnou píseň, po které jsem již delší dobu toužil. Nese v sobě emoční hloubku a energii rozpravy mezi otcem a jeho dospívající dcerou. Richard naprosto přesně vystihl sílu myšlenky předat v písni mé dceři pohled na životní situace, které ji mohou také potkat. Jsem hrdý na to, s jakým nasazením a profesionalitou Charlottka píseň nazpívala.“