Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
PINK - F**kin' Perfect
Playlist
PINK
F**kin' Perfect
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Dáme jídlo, dáme hvězdu!

dame_jidlo_web_banner_970x350_fmplus_m_ztraceny1

„Dáme jídlo, dáme hvězdu – to je unikátní koncert, na který Vás dostane pouze Hitrádio FM Plus. V soutěžním týdnu od 15.6 – 24.6. stačí pozorně poslouchat vysílání a jakmile zazní dva konkrétní české hity dne bezprostředně za sebou, je to signál, že je třeba vytočit číslo do studia a dovolat se jako 3.v pořadí. Pokud ještě správně odpovíte na soutěžní otázku, jste už výhře téměř na dosah. A o co hrajeme? O přísně tajný exkluzivní koncert MARKA ZTRACENÉHO, který proběhne už ve čtvrtek 25.června!!! S sebou můžete vzít hned 5 svých nejlepších kamarádů, protože každý posluchač získá celkem 6 vstupenek na tento exkluzivní a jedinečný zážitek…ano, říkáme tomu zážitek, protože něco podobného se dá zažít opravdu jen někdy, třeba i jednou za život…

Souběžně budou probíhat v soutěžním týdnu soutěže i na facebookuInstagramu.

Partnerem akce je Dáme jídlo - největší česká služba rozvozu jídla, která spolupracuje s téměř 3 000 restaurací ve 170 obcích po celé České republice.

Svojí pestrou nabídkou tak pokrývá více než 60 % tuzemské populace. Kromě tradiční české kuchyně, pizzy či rychlého občerstvení, si zákazníci mohou v její nabídce vybrat asijská a indická jídla, steaky, dezerty, zmrzlinu, kávu a tisíce dalších položek.

Během špičky doručí Dáme jídlo více než 2 500 objednávek za hodinu a toto číslo stále roste. Od roku 2014 je Dáme jídlo součástí společnosti Delivery Hero, celosvětově největšího hráče na trhu food delivery, s jehož akciemi se obchoduje na frankfurtské burze.

TITULÁRNÍ PARTNER:

dj_table_red_1

DALŠÍMI PARTNERY JSOU:

oriflame_logo_std_dark_grey_rgb

junivel1