Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
JUANES - La Camisa Negra
Playlist
JUANES
La Camisa Negra
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

EXKLUZIVNĚ: Rozdáváme nové CD kapely Chinaski!

Kapela CHINASKI vydává KONEČNĚ NOVÉ ALBUM! Jmenuje se Není nám do pláče a na Hitrádiu FM Plus ho pro vás máme dříve než ostatní!

Jedna z nejúspěšnějších českých skupin Chinaski vydává 5. května nové album Není nám do pláče. Produkce se opět ujal Greg Haver, který stojí i za mimořádně úspěšnou poslední nahrávkou Rockfield. Ta kapele přinesla tři velké rádiové hity a řadu ocenění, včetně Anděla za Skupinu roku. A od toho nového se dá čekat snad ještě více!

"Slyšela ho zatím jen moje manželka, a ta není žádný náš velký fanoušek. Řekla mi, že se u některých písní dokonce rozbrečela. Takže myslím, že se fakt povedlo," řekl pro Hitrádio zpěvák kapely Michal Malátný

Prostě rozhodně bude stát za to. A my ho pro vás máme už teď! Až do 5. května včetně si ho můžete 2x denně vyhrát ve vysílání Hitrádia FM Plus!

Titulní singl není nám do pláče jsme vám jako první hráli už v lednu. Další song Tamaryšek jste mohli poprvé slyšet v rámci projektu City Live na Hitrádiu! A jsme také partnerem velkého podzimního turné, na kterém nové hity kapela poprvé představí veřejnosti v rámci koncertů.

Vy si je ale můžete užít už teď. Vyhrejte si CD Není nám do pláče na Hitrádiu FM Plus!