Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
GERI HALLIWELL - It's Raining Men
Playlist
GERI HALLIWELL
It's Raining Men
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Hitrádio FM Plus tě dostane na ROBBIEHO!

Jeden z nejúspěšnějších současných  zpěváků světa Robbie Williams vystoupí 19. srpna na letišti v pražských Letňanech. Pod širým nebem se tu představí se skupinou Erasure.

A TY MŮŽEŠ BÝT U TOHO!  

Poslouchej vysílání Hitrádia FM Plus a až uslyšíš dva Robbieho hity po sobě, volej co nejrychleji do studia. První volající od nás má DVA LÍSTKY na hudební show roku!

A je o co stát!

Série 29 vystoupení odstartovala 2. června 2017 na Etihad Stadium v Manchesteru a celkem navštíví 28 zemí. Robbie k nám přijede na vrcholu kariéry, jeho desky se skvěle prodávají a turné bývají vyprodaná. 

Populární zpěvák se letos dočkal prestižní ceny BRITs Icon Award. Toto ocenění je nejvyšší poctou, kterou udělují BRITAwards, a v minulosti ji obdrželi pouze Elton John a David Bowie. Je udělována pouze umělcům, které jejich skládání, nahrávání a koncertování zařadilo na hudební vrchol s trvalým dopadem na britskou kulturu.

Navíc se zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů, kdy se v roce 2006 během jediného dne prodalo více než 1,6 milionu lístků na jeho koncertní turné.

V České republice Williams naposledy vystoupil před dvěma lety. Pestré show aplaudovalo16.000 diváků.

Hitrádio FM Plus – jsme rádio, které hraje. A dostane tě na Robbieho Williamse.