Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
ROYAL GIGOLOS - California Dreamin'
Playlist
ROYAL GIGOLOS
California Dreamin'
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

KRYŠTOF CHYSTÁ VYSNĚNÝ KONCERT!

Kapela Kryštof si letos na podzim splní sen. V sobotu 16. a v neděli 17. září odehraje dva naprosto mimořádné koncerty na Strahově. Hitrádio FM Plus VÁS NA NĚ DOSTANE ÚPLNĚ ZADARMO!

Budou to koncerty roku. Nejúspěšnější kapela současnosti s Richardem Krajčem v čele na pražském Strahově během dvou večerů nabídne to nejlepší, co za dobu své existence vytvořila. Koncerty si před desítkami tisíci fanoušky SPLNÍ SEN, který se zrodil před čtvrtstoletím v  havířovské garáži.

První superkoncert je zcela vyprodaný, na druhý zbývá posledních pár lístků. Hitrádio FM Plus je jako exkluzivní partner koncertu pro vás má zadarmo.  A protože celý koncert Kryštofů je o splněných snech, budeme je plnit i my a to celý týden!

Stačí pozorně poslouchat vysílání Hitrádia FM Plus, jakmile uslyšíte výzvu, zavolejte si o lístky a užijete si SNOVÝ koncert roku. Vstupenky rozdáváme od pondělí 11.září.

A ŽE JE O CO STÁT! Očekává se, že oba koncerty navštíví celkem přes 65.000 lidí. "Tímto koncertem asi dosáhneme s Kryštofem našich nejvyšších met a to nám už nikdo nevezme. Teď už bych si jenom přál, aby nám nadále každé dva roky fungovaly festivalové Kryštof kempy, které nás hrozně baví," řekl Richard Krajčo.