Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
P!NK - Runaway
Playlist
P!NK
Runaway
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Vyhrajte profesionální meteostanici Sencor

logo_sencor_r_1

Jakou otázku si kladete nejčastěji? Jedna z nich je určitě: JAK BUDE?

Doplňte svoje zdroje předpovědi počasí o vlastní meteo stanici.

Vyhrajte si ji každé všední ráno ve Snídani šampionů na Hitrádiu.

Jakmile uslyšíte ve Snídani šampionů výzvu, registrujte se do soutěže prostřednictvím SMS ve tvaru: Chci soutezit. SMS pošlete na číslo 777 937 777. 

Pokud vám Dominik s Kateřinou zavolají, jste ve hře.

Vaším úkolem bude odpovědět správně a bez zaváhání na 5 jednoduchých otázek. Rychlá pětka je nejrychlejší soutěží v českém éteru, takže na první odpověď budeme mít 5 vteřin, na každou další o vteřinu méně.

Pokud odpovíte správně na všechny otázky, výhra je vaše. Ve chvíli, kdy soutěžící odpoví špatně nebo překročí časový limit na odpověď, bereme do vysílání dalšího soutěžícího. Kdo správně odpoví na poslední pátou otázku, vyhrává.

Výhry:

WiFi profesionální meteorologická stanice | SWS 12500 | Sencor  

Meteostanice poskytne komplexní informace o aktuálním počasí venku, ale také informace o teplotě, vlhkosti u vás doma. Údaje z meteostanice můžete sledovat na vašem mobilním zařízení kdekoliv budete. Venkovní stanice zaznamenává meteorologické informace o rychlosti a směru větru, tlaku a teplotě, vzduchu, množství strážek , intenzitě světla a UV záření. 

Díky profesionální wifi meteorologické stanici Sencor SWS 12500 můžete sledovat počasí  kdekoliv a kdykoliv na svém mobilním zařízení nebo na vašem PC. Budete okamžitě vědět, jaké počasí je u vás doma nebo na druhé straně zeměkoule. Zároveň se můžete podívat do historie, jaké počasí bylo . O počasí tak budete vědět všechno. 

INSTAGRAM SENCORFACEBOOK SENCOR

Kompletní soutěžní pravidla najdete ZDE