Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
STARLEY - Call On Me (Ryan Riback Remix)
Playlist
STARLEY
Call On Me (Ryan Riback Remix)
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Večerní Hitrádio FM Plus

Vyhrajte si 5000 korun na nákup na módním eshopu ZOOT!

Nesedí vám svetr se sobem? Tak si pořiďte nový. A zadarmo!

Zima se blíží, je třeba prohrabat skříně a doplnit podzimní garderóbu! A nejlépe zadarmo. Poslouchejte naši Snídani šampionů každý pracovní den od 9. do 13. a od 23. do 27. listopadu a vyhrajte si poukaz na nákup na módním eshopu ZOOT!

Vašim úkolem je dovolat se po výzvě Johana a Ondry jako třetí v pořadí na linku 800 937 937 a zodpovědět správně tři otázky, z nichž jedna se bude týkat včerejška, druhá dneška a třetí zítřka.

ZOOT je módní e-shop s výdejními místy po celé ČR, kde si s objednanými kousky můžete bez placení předem zalézt do zkušební kabinky a pečlivě zvážit, které s vámi nakonec půjdou domů. Nebo si to nechte poslat až ke dveřím. Tak jako tak máte extra rychlou dopravu a 60 dní na vrácení (samozřejmě zdarma).

Doprava

Expresní doprava do 2. dne. Na Výdejně to máte klidně i do pár hodin, nejpozději však do druhého pracovního dne. Čekání je pro děcka…

Vrácení a reklamace

Nesluší? Nesedí? Nebo se to porouchalo? Nic se nemá uspěchat, že ano – natož výběr věcí, které dělají člověka. Na vrácení zboží máte 60 dnů a na reklamaci 2 roky.

Výdejny radosti

Víme, že Praha není středem vesmíru.

Proto máme síť našich i partnerských Výdejen rozhozenou do všech koutů republiky.