Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
KRYŠTOF - Do nebe se propadám
Playlist
KRYŠTOF
Do nebe se propadám
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

Dej si roušku s kapelou MIRAI!

Aktuální situace nedá asi nikomu z nás spát. Výjimkou není ani skupina Mirai. Ta kromě online koncertu, který jako náhradu za zrušené koncerty odehrála v neděli přes sociální sítě, nyní vydává singl Dej si roušku. S Nikol Štíbrovou, která je na featu reagují na současné dění v souvislosti s koronavirem, jenž všemožně komplikuje naše životy. Chytlavý beat a refrén dává vážnému tématu pozitivní náboj a víru v lepší zítřky. „Chráníš mě a já zas tebe, “ je heslo, které bychom v těchto dnech měli mít všichni na paměti, říkají Mirai. Frontman kapely přikládá vzkaz fanouškům a za celý tým děkuje všem, co se podíleli na tvorbě rekordně rychle nahraného singlu a natočeného videoklipu.

Ahoj,

aktuální situace nahání hrůzu, a tak je třeba tahat za jeden provaz. Moc šít neumím a napsat song mi přišla nejsmysluplnější cesta podílení se na odvrácení toho pekla, co nás pokouší.

Díky moc všem, co to cítí stejně a přiložili ruku k dílu. Kromě účinkujících patří speciální dík týmu, co pořádáme FM CITY fest, se kterým se snažíme pomáhat na frýdecko-místecku, seč nám síly stačí. A taky Honzovi Balcárkovi, se kterým jsme vytvořili tuhle nahrávku asi ve světovém rekordu. Jistě že v roušce. Mám pocit, že poslední dny ukazují i spousta dobra v lidech.

Noste roušky! Má to smysl.

Mirai

 

Všem přejeme mnoho sil jak mentálních, tak fyzických, které jsou v těchto dnech potřeba a doufáme, že se brzy uvidíme naživo na koncertech a festivalech. Nyní alespoň zveme k poslechu rouška singlu, který nás všechny snad povzbudí a potěší.