Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
NATASHA BEDINGFIELD - Unwritten
Playlist
NATASHA BEDINGFIELD
Unwritten
Právě vysílá:
Bára Plincelner
Víkend na Hitrádiu FM Plus

Jirka Pelnář

Jirka Pelnář

Kdo jsem 

Jsem každý rok starší, každý přestupný rok moudřejší, ale hlavně – každý den s úsměvem na rtech. Zní to jako klišé, ale smích je vážně největší část mojí osoby. Ať už se smějete mně, na mě nebo se mnou. :) Taky jsem rodilej Plzeňák s hrdým pohledem na své město… s plzeňským pivem fandím plzeňskýmu sportu...

Proč Hitrádio

Hitrádio FM Plus beru odjakživa jako symbol Plzně a našeho regionu, když jsem si jako malej volal o písničky na přání, věřil jsem, že je jednou budu ostatním pouštět i já. No a taky mam obě ruce levý, takže se musim živit pusou… (pro tentokrát bez dvojsmyslu) :)

Co mám rád

Život! Se vším, co přínáší-někdy i bohužel. Mít šanci rozhodnout se pro možnost a) a nebo najít krásu v plánu b).

Konkrétně: v osobním životě je to klid, cestování sám i s rodinou a psem, táboření, frisbee, karate a lidi kolem mě. S nima se nasměju na dva životy dopředu…Pracovně: famózní atmosféru na stadionu a pohled na zaplněný publikum vlastně kdekoliv. A potlesk! Ten je pro mě nevyčíslitelnou odměnou. 

….jo a taky bych chtěl světový mír 

Co nemám rád

Když na otázku "Co mám rád"  mám k dispozici jen dva řádky!

Kde to mám rád

Jelikož další otázka není “Jak to mám rád” asi jde o něco jinýho :) 

Vážně nedokážu vybrat jediný místo… a je to podle mě dobře. Proč se vracet stále na to samé místo, když každý kout Země má vlastní, jedinečnou krásu, která stojí za to! 

Hit mého srdce

This is your song

a pak je to hrozně těžký.. Ke každýmu období života mam jiný… Soundtrack bych složil ze skupin: Queen, Lucie, Nirvana, The Offspring, Chaozz, atd...

Mrkněte na můj Instagram @jirkapelnar