Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
CHINASKI - Měl bych si boty zout
Playlist
CHINASKI
Měl bych si boty zout
Právě vysílá:
Jirka Pelnář
Dopoledne na Hitrádiu FM Plus

Honza Antal

Honza Antal

Kdo jsem : Odmalička Honza, i když v občance mám Jan. Věkem nejstarší moderátor, služebně skoro nejmladší a duší často puberťák.

Proč Hitrádio : S Hitrádiem jsem vyrůstal. Myslím, že by nikdy ani mě, ani Hitrádio, nenapadlo, že někdy skončíme pohromadě. A přece se stalo. Přes DJování, západočeské taneční parkety a kulturní akce s mikrofonem v ruce jsem dorazil až k mikrofonu ve studiu Hitrádia FM Plus. A tady snad zůstanu. Líbí se mi tady. Jsou tu fajn lidi. Jak kolegové před mikrofonem, tak posluchači z druhé strany. Navíc jsme rádio, které hraje na západě Čech. A tady jsem doma.

Co mám rád : Mám rád všechno dobré. Dobré jídlo, dobré pití, dobré lidi a dobrou hudbu. Ideální je udělat vyváženou kombinaci všech čtyř ingrediencí a spokojenost je zaručena.

Navíc mám rád svůj bar, ne jako alkoholik, ale jako hospodský. A miluju vaření. To je pro mě větší relax, než válení na pláži. Pořád sháním dobrovolníky, kteří budou moje výtvory jíst. Hlásí se někdo?

Co nemám rád : Možná to zní jako klišé, ale hloupé lidi. Máma vždycky říkala, že nejhorší je srážka s blbcem. Maminka je moudrá, tak se její rady držím a snažím se vyhýbat srážkám, co to jde. Jo a jestli mi chcete zkazit celý den, dejte mi ochutnat kmínovou polívku. To je asi jediné jídlo, které ne, že nemám rád, ale nesnáším. Ale jinak jsem taková docela velká popelnice...

Kde to mám rád: Mám to rád všude, kde to žije, kde je dobrá nálada. Zvu vás do mých rodných Klatov, rád vám udělám průvodce. Přiznám se, že raději než do přírody vyrážím do kaváren, pokud tedy umí udělat skutečně malé a silné espresso. Kvalitní jídlo taky určuje místa, kam se rád vracím. A když potřebuju vypnout, máme takový tajný plácek na konci vesnice u rybníka. A tam se každý rok na pár dní odstřihneme od světa a užíváme si to.

Hit mého srdce : Tolik místa tady není, protože těch je milion. Nepohrdnu rockem, popem, českými hity. Playlist Hitrádia obsahuje všechno podstatné. A když potřebuji uletět, tak si pustím electroswing. Jestli mám napsat jednu písničku, tak už chvíli to je hit  Kungs vs. Cooking on Three Burners – This Girl. Hodně povedený.