Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800

ELLIE GOULDING a její pěkně drzá novinka

Zpěvačka Ellie Goulding vydává singl Worry About Me, který předznamenává vydání nového alba, které vyjde 5. června. Na singlu s Ellie spolupracoval umělec a producent blackbear, který v minulosti pracoval například s G-Eazym, Billie Eilish, Miley Cyrus nebo Justinem Bieberem, kterému pomohl s jeho hitem Boyfriend.

Worry About Me je o době, kdy jsem se dostávala z lásky k jednomu muži a on mě zrovna v tu chvíli začal chtít. Je to pro změnu dost drzá a humorná skladba, což tehdy šlo proti temným skladbám, co jsem psala v New Yorku, ” přibližuje skladbu Goulding.

 

Ellie Goulding v minulém roce oslavila důležité milníky své kariéry – na YouTube překročila magickou hranici 10 milionů odběratelů a 5 miliard přehrání. Tím se přidala do „klubu” dalších britských interpretů, kterým se v minulosti podařilo dosáhnout stejného úspěchu – Coldplay, Adele, Little Mix, Ed Sheeran, One Direction, Calvin Harris a Dua Lipa. Ellie zároveň letos slaví deset let od vydání debutového alba Lights, které se kdysi stalo britským číslo jedna.