Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
EVANESCENCE - Bring Me To Life
Playlist
EVANESCENCE
Bring Me To Life
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

HARRY STYLES má vlastního bodyguarda

Britský zpěvák Harry Styles se v posledních dnech necítil dvakrát v bezpečí, a tak si najal osobního strážce. Někdejší hvězdička z chlapecké skupiny One Direction se stále zotavuje z děsivého přepadení v Hampsteadu před pár dny, kdy po něm ozbrojený chlapík požadoval veškerou hotovost, co měl u sebe. Zatím se ho policii nepodařilo vypátrat.

Harry tak vzal věci do vlastních rukou a najal si bývalého bodyguarda Micka Jaggera, který ho odteď hlídá doslova na každém kroku. Byl s ním i před pár dny na předávání Brit Awards, kde ho prý nespustil z očí. Po někdejším ochránci zpěváka Stounů sáhnul Harry zcela záměrně – Mick byl vždycky jeho velkým idolem a tak volba byla prý snadná.

Navíc, Harry už loni o bodyguardovi vážně uvažoval poté, co se do jeho domu vloupal bezdomovec, který ho předtím několik dní sledoval. Je tedy velmi pravděpodobné, že se svojí novou „gorilou“ dorazí v první půlce května i na koncert do Prahy. Každopádně, teď už má Harry mnohem klidnější spaní a konečně pocit bezpečí, sucha a ochrany cool

Poslechněte si nejnovější Harryho hit Adore You...