Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
SHAKIRA & DIZZEE RASCAL - Loca
Playlist
SHAKIRA & DIZZEE RASCAL
Loca
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

JENNIFER LOPEZ už plánuje svatbu!

Do roka a do dne to určitě nestihne, ale v létě by se chtěla „vystavit“ ve svatebním. Zpěvačko-herečku Jennifer Lopez už loni začátkem března požádal o ruku její přítel, baseballista Alex Rodriguez. Zatím ale žádná veselka, jen samá práce a práce. Od loňského podzimu se JLo věnovala pouze přípravám na poločasovou show během letošního Superbowlu. K tomu navíc natáčela novou romantickou komedii Marry Me, na nic jiného neměla čas. Teď už je ale po všem a Jennifer začíná plánovat svatbu.

Jedna její blízká kamarádka dokonce prozradila, že se svatebními plány už započala! „Našla konečně muže svých snů. Jeden bez druhého si nedokáže představit svůj život a nemohou se dočkat, až stráví zbytek života po svém boku, “ uvedl zdroj blízký prominentnímu páru. Dokonce spolu plánují i dítě, přestože každý z nich má dvě děti z předchozího vztahu. Minimálně to chtějí zkusit. JLo si je totiž vědoma svého věku a toho, že by se to už nemuselo povést. Žádné detaily známy zatím nejsou, ale určitě to bude veselka roku!

Jennifer se s Alexem seznámila před třemi lety a loni ji její miláček požádal o ruku přímo na pláži na Bahamách při západu slunce. Romantika každým coulem. Uvidíme, čím překvapí u oltáře…

Podívejte se na poločasovou show na letošním Superbowlu, kvůli které se zpozdily přípravy na svatbu Jennifer Lopez. Se samotnou show jí pomohla kolumbijská kráska Shakira.