Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
WANASTOWI VJECY - Kouzlo
Playlist
WANASTOWI VJECY
Kouzlo
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

KDYBY SIS SUNDALA PUNČOCHÁČE! Chinaski předělali legendu a natočili k ní nový klip!

Chinaski natočili klip k legendárním Punčocháčům. Režie se ujal Jakub Kohák, v roli lupiček se objevují Eva Holubová a Jaroslava Obermaierová

 

Punčocháče jsou vůbec nejstarší a jednou z nejoblíbenějších písní kapely Chinaski. V rámci oslav 30 let je fanoušci mohou nyní slyšet se zcela novým zvukem, kterým ho kapela opatřila během svého únorového pobytu ve světoznámém studiu Rockfield. Vedle toho se Punčocháče dočkaly také svého prvního videoklipu. Režie klipu, jehož zápletkou je přepadení banky, se ujal Jakub Kohák, role lupiček obsadily herecké hvězdy Eva Holubová, Jaroslava Obermaierová a Lilian Malkina.

 

Punčocháče v novém provedení jsou předvěstí speciálního narozeninového alba. „Dospěli jsme a cítíme, že některé písně, které jsme v minulosti nahráli, bychom dneska zahráli jinak. Někdy jsou to písně, které neprávem zapadly a někdy takové, které si prostě zaslouží tu nejlepší současnou produkci a zvuk. Takových písní jsme vybrali deset, odjeli jsme je nahrát znovu do legendárního britského studia Rockfield a budeme je postupně zvěřejňovat, ” vysvětluje Michal Malátný. Zajímavostí je, že žádná z vybraných písní nikdy neměla klip. Fanoušci se tak v průběhu letošního roku dočkají i deseti nových klipů.

 

O ten první k písni Punčocháče se režisérsky postaral Jakub Kohák. „S Jakubem Kohákem v roli moderátora se Chinaski na koncertech potkávají často. Jsme rádi, že naše námluvy vyústily v natočení klipu k písni Punčocháče. Jakub přišel s perfektním námětem i hereckým obsazením, ” komentuje spolupráci manažer kapely Martin Pokorný. Hlavní role v klipu, jehož zápletkou je přepadení banky, obsadily herecké hvězdy Eva Holubová, Jaroslava Obermaierová a Lilian Malkina a režisér Jakub Kohák k tomu dodává: „S chlapci z mnoha kapel domlouváme natáčení už léta. A popravdě, už jsem pomýšlel na videoklipový vejminek. Ovšem když jsem slyšel Punčocháče, změnil jsem názor a ještě jednou vzal kameru do rukou. Však Chinaski, kapela, u které platí staročeské pořekadlo: "Co píseň to hit co hit to píseň!, těm se nedá odolat!”

 

Klip měli jako první v exkluzivní předpremiéře možnost vidět fanoušci na kanálu kapely na Herohero, kde je možné zhlédnout i backstage video z natáčení a další zajímavý obsah, který kapela pravidelně přidává.

 

Album vyjde v prosinci, kdy se bude dvakrát slavit v O2 areně

Všechny nově nahrané staré písně pohromadě se objeví na speciálním albu, které si budou moct fanoušci poprvé pořídit na velkolepých koncertech kapely v pražské O2 areně. Staré hity v nových aranžích budou také součástí koncertů v největší české hale. Pro velký zájem tu Chinaski odehrají v prosinci hned dva koncerty.

 

Chinaski zahrají v Praze 11. a 12. prosince. První koncert byl rychle vyprodaný, vstupenky na přidaný koncert jsou aktuálně k dostání v sítích Ticketportal a Ticketmaster.

 

Vstupenky na koncert do O2 areny jsou k zakoupení zde.