Vysílací studio: 377 422 222
Dopravní linka: 800 190 800
LINKIN PARK - What Ive Done
Playlist
LINKIN PARK
What Ive Done
Právě vysílá:
Hitrádio FM Plus
Rádio, které hraje...

MAREK ZTRACENÝ vydává novou desku!

Dnešní oslavenec Marek Ztracený (je mu 35) zcela nečekaně vydává nové album! To dostalo název Planeta jménem stres a je v pořadí šestým zpěvákovým albem.  Poprvé ho představil o uplynulém víkendu, kdy v sobotu 22. a v neděli 23. února doslova triumfoval před více než třiceti tisíci posluchači a z obou vystoupení tak společně s nadšeným publikem udělal domácí hudební událost roku!

Samotné nové album bylo právě zde poprvé exkluzivně v prodeji na CD a dnes, v den pětatřicátých narozenin Marka Ztraceného, vychází Planeta jménem stres oficiálně.

Prvním singlem z nového alba je píseň Tak se nezlob, kde dominuje netradiční zvuk mandolíny a rozverný text.  K písničce navíc vznikl mimořádně vtipný videoklip plný známých tváří, který je již téměř dva týdny nepřetržitě č.1 v trendech na YouTube a nasbíral do dnešního dne 1,5 milionu zhlédnutí!

Rodák a velký patriot ze Železné Rudy se tak po dvou letech a po posledním studiovém počinu Vlastní svět opět vrátil do nahrávacího studia, aby zde s producentem Daliborem Cidlinským jr. natočil celkem deset nových písniček. Jako jedenáctou pak přidal vánoční singl Stačí věřit, vydaný na konci loňského roku. 

Marek Ztracený na novém albu dokazuje, že je právem označován za jednoho z nejúspěšnějších domácích skladatelů a potvrzuje to i téměř stoprocentním autorstvím všech písní na albu. Tou čestnou výjimkou je titulní skladba Planeta jménem stres, ve které se objevuje hned první velké překvapení: spoluautor textu a hostující raper Rytmus! Druhým speciálním hostem je pak zpěvačka Tereza Mašková v duetu Víc než hádky.

Prvním singlem se stala píseň Tak se nezlob a mezi další velké hity se jistě zařadí i vtipně pojatá autobiografická písnička Dokonalej či milostné vyznání Tak ti tu říkám. Nechybí ale ani písničky s poctivým poprockovým základem, které reprezentují úvodní Když tě život kope do zadku či Obyčejný člověk. Hudební tečkou na albu je pak velmi osobní píseň Až se tě někdo zeptá, věnovaná Markovu synovi.