MENU

Do plzeňské zoo dorazila nová šelma

Do plzeňské zoo dorazila nová šelma
V minulých dnech do plzeňské zoo dorazila mladá samice irbise horského Mira. Narodila se v Zoo Lipsko 25.8. 2021 a je vnučkou letitého plzeňského páru Nanschan a Jamila. Návštěvníci Miru mohou už teď spatřit ve své nové expozici.
 
První irbisi dorazili do Plzně z Tierparku v Berlíně na sklonku listopadu roku 2004. Samci Makan a Nanschan, kteří se narodili se v květnu 2004. Nanschan žije v Plzni dosud. Mláďata byla v Plzni odchována dosud třikrát. Samici Chandru z Plzně můžete obdivovat v Zoo Leipzig.
 
Zdroj: FB ZOO Plzeň

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
You Got It
ROY ORBISON
You Got It - ROY ORBISON
LIVE
Devadesátka
No Matter What
BOYZONE
No Matter What - BOYZONE
LIVE
Milénium
Bad Day
DANIEL POWTER
Bad Day - DANIEL POWTER
LIVE
Desítka
Dear Future Husband
MEGHAN TRAINOR
Dear Future Husband - MEGHAN TRAINOR
LIVE
Zóna lásky
Skin
RAG'N'BONE MAN
Skin - RAG'N'BONE MAN
LIVE
PopRock
Sick & Tired
ANASTACIA
Sick & Tired - ANASTACIA
Copyright © 2026 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.