MENU

Pětice hokejistů z Litic jede na ME

Pětice hokejistů z Litic jede na ME
Dokonce pět hráčů litického extraligového týmu se dostalo do užší nominace trenérů Ludvíka a Peřinky na nadcházející ME divize C, které se odehraje v prvním srpnovém týdnu v Portugalské Lousadě. Michal Bárta, Lukáš Benda, Adam Uhlíř, Ondřej Hes a Eduard Gerlický budou chtít vrátit českou reprezentaci do divize B, z které vypadla po posledním ME, které se odehrálo ve Francii. Češi patří spolu s Bělorusy k papírovým favoritům turnaje a měli by dokázat vrátit druhou divizi pro další generaci pozemních hokejistů. Zajímavostí je, že kádr České reprezentace tvoří pět hráčů pražské Slavie, stejný počet z Litic a také pětice z Bohemians Praha. Dva hráče přidal Rakovník a jednoho Mnichovice.
 
V základní skupině se Češi utkají:
1.8. se Slovenskem
3.8. s Portugalskem
4.8. s Litvou
 
Zdroj: Tomáš Levý, ph-litice.cz

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
Losing My Mind
LIZA MINNELLI
Losing My Mind - LIZA MINNELLI
LIVE
Devadesátka
Rhythm Is A Dancer
SNAP
Rhythm Is A Dancer - SNAP
LIVE
Milénium
Starz In Their Eyes
JUST JACK
Starz In Their Eyes - JUST JACK
LIVE
Desítka
Rooftop
NICO SANTOS
Rooftop - NICO SANTOS
LIVE
Zóna lásky
Love
LANA DEL REY
Love - LANA DEL REY
LIVE
PopRock
Medusa
CAMERON WHITCOMB
Medusa - CAMERON WHITCOMB
Copyright © 2026 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.