MENU

Pětice hokejistů z Litic jede na ME

Pětice hokejistů z Litic jede na ME
Dokonce pět hráčů litického extraligového týmu se dostalo do užší nominace trenérů Ludvíka a Peřinky na nadcházející ME divize C, které se odehraje v prvním srpnovém týdnu v Portugalské Lousadě. Michal Bárta, Lukáš Benda, Adam Uhlíř, Ondřej Hes a Eduard Gerlický budou chtít vrátit českou reprezentaci do divize B, z které vypadla po posledním ME, které se odehrálo ve Francii. Češi patří spolu s Bělorusy k papírovým favoritům turnaje a měli by dokázat vrátit druhou divizi pro další generaci pozemních hokejistů. Zajímavostí je, že kádr České reprezentace tvoří pět hráčů pražské Slavie, stejný počet z Litic a také pětice z Bohemians Praha. Dva hráče přidal Rakovník a jednoho Mnichovice.
 
V základní skupině se Češi utkají:
1.8. se Slovenskem
3.8. s Portugalskem
4.8. s Litvou
 
Zdroj: Tomáš Levý, ph-litice.cz

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
Wild Boys
DURAN DURAN
Wild Boys - DURAN DURAN
LIVE
Devadesátka
Perfect Day
VARIOUS ARTISTS
Perfect Day - VARIOUS ARTISTS
LIVE
Milénium
Stereo Love
EDWARD MAYA & VIKA JIGULINA
Stereo Love - EDWARD MAYA & VIKA JIGULINA
LIVE
Desítka
Walks Like Rihanna
WANTED
Walks Like Rihanna - WANTED
LIVE
Zóna lásky
If You Knew
COLORFACTORY
If You Knew - COLORFACTORY
LIVE
PopRock
Homewrecker
SOMBR
Homewrecker - SOMBR
Copyright © 2026 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.