MENU

Plzeň poděkovala Viktoriánům za zisk šestého titulu

Plzeň poděkovala Viktoriánům za zisk šestého titulu

Vedení města Plzně dnes poděkovalo hráčům i vedení klubu FC Viktoria Plzeň za získání nejvyššího titulu v tuzemské fotbalové extralize a reprezentaci západočeské metropole v České republice i zahraničí. Při slavnostním setkání v obřadní síni plzeňské radnice předali primátor Pavel Šindelář a jeho náměstek David Šlouf zástupcům klubu symbolický šek ve výši 300 tisíc korun, který představuje finanční dotaci pro Viktorii Plzeň – fotbal, z. s., na podporu mládežnických družstev plzeňské Viktorie.

FC Viktoria Plzeň získala v letošním ročníku Fortuna ligy svůj šestý mistrovský titul a celkově je druhým nejúspěšnějším klubem v republice v počtu získaných vítězství.

Zdroj: plzen.eu

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
Easy Lady
SPAGNA
Easy Lady - SPAGNA
LIVE
Devadesátka
Summer Son
TEXAS
Summer Son - TEXAS
LIVE
Milénium
Can't Stop
RED HOT CHILI PEPPERS
Can't Stop - RED HOT CHILI PEPPERS
LIVE
Desítka
Walk
KWABS
Walk - KWABS
LIVE
Zóna lásky
Endless Day
VERONA
Endless Day - VERONA
LIVE
PopRock
We Are Young
FUN. & JANELLE MONÁE
We Are Young - FUN. & JANELLE MONÁE
Copyright © 2026 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.