MENU

Viktoriáni odjeli na soustředění do Rakouska

Viktoriáni odjeli na soustředění do Rakouska

Viktoria Plzeň v úterý odjela do Rakouska. V tradiční destinaci ve Westendorfu ji čeká herní kemp se třemi přípravnými zápasy.

Ze zdravotních důvodů nemůže do Rakouska odcestovat hned čtveřice viktoriánů – Milan Havel, Lukáš Kalvach, Luděk Pernica a Tomáš Chorý. Všichni čtyři hráči zůstanou v Plzni a budou se věnovat rekonvalescenci v domácích podmínkách.

S týmem do Westendorfu odjíždí i Marián Tvrdoň s Modouem Ndiayem, kteří uspěli na testech a v nadcházejících dnech bude dořešena forma jejich setrvání ve Viktorii.

Vzhledem k absencím se naopak k týmu připojil obránce Radim Řezník. Jakub Brabec má vzhledem k účasti na EURO nyní volno a připojí se k týmu v průběhu soustředění.

Viktorii Plzeň čekají v Rakousku tři přípravné duely. Ve čtvrtek 8. července budou od 17:30 hrát ve Waidringu s rumunským týmem Sepsi OSK, v pondělí 12. července od 17:00 pak proti ruské Ufě ve Wörglu. Generálku na soutěžní část sezony obstará souboj s Arsenalem Tula, který je na programu 15. července od 15:00 ve Westendorfu.

Zdroj: fcviktoria.cz

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
I Feel The Earth Move
MARTIKA
I Feel The Earth Move - MARTIKA
LIVE
Devadesátka
All Together Now
FARM
All Together Now - FARM
LIVE
Milénium
Escape
ENRIQUE IGLESIAS
Escape - ENRIQUE IGLESIAS
LIVE
Desítka
Paradise
COLDPLAY
Paradise - COLDPLAY
LIVE
Zóna lásky
Drivers Licence
OLIVIA RODRIGO
Drivers Licence - OLIVIA RODRIGO
LIVE
PopRock
Vzpomeneš si?
EWA FARNA & MIRAI
Vzpomeneš si? - EWA FARNA & MIRAI
Copyright © 2026 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.