MENU

Viktoriáni v nominaci na EURO

Viktoriáni v nominaci na EURO

Trenér Jaroslav Šilhavý v úterý dopoledne představil 26člennou nominaci na EURO 2020. Jejím členem je i kapitán plzeňského týmu Jakub Brabec, který v této sezoně naskočil do 30 ligových utkání a v těch posledních třech se dokonce prosadil gólově.

Českou reprezentaci čekají na turnaji tři zápasy v základn ískupině. 14. a 18. června se hraje v Glasgow v Hampden Parku, nejprve se Skotskem, poté s Chorvatskem. 22. června je na programu zápas proti Anglii v londýnském Wembley. Turnaj bude zakončen finálovým duelem 11. července.

Ještě před ME se ale odehrají přátelské zápasy. Češi se budou připravovat v Jižním Tyrolsku a v rámci tohoto kempu se utká s Itálií (4. června v Boloni) a s Albánií (8. června v Praze).

Součástí týmu jsou také bývalí viktoriáni Vladimír Darida a Michael Krmenčík. Mezi náhradníky je pak další viktorián – Lukáš Kalvach.

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
My Bed Is Too Big (maxi)
BLUE SYSTEM
My Bed Is Too Big (maxi) - BLUE SYSTEM
LIVE
Devadesátka
This Cowboy Song
STING & PATO BANTON
This Cowboy Song - STING & PATO BANTON
LIVE
Milénium
Čas nejde vzít zpátky
DAVID KOLLER
Čas nejde vzít zpátky - DAVID KOLLER
LIVE
Desítka
Heart Skips A Beat
OLLY MURS
Heart Skips A Beat - OLLY MURS
LIVE
Zóna lásky
Guilty
BLUE
Guilty - BLUE
LIVE
PopRock
Bad Dreams
TEDDY SWIMS
Bad Dreams - TEDDY SWIMS
Copyright © 2025 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.